Hakkımızda

2017 yılında Mimar Nafiye Uzun ve Mimar Zeki Uzun tarafından kurulan Atadan Mimarlık Ofisi farklı alanlarda ve farklı projelerde uzmanlaşarak tecrübeli ve dinamik kadrosu ile birlikte Konya’daki mimari proje ofisleri içerisinde en iyilerinden biri olmayı hedeflemektedir.

Konya’da mimari proje ofisi olarak Röleve, Restorasyon, mimari proje, tasarım, 3D modelleme, bina ve çevresi üç boyutlu animasyon hizmetleri ile kısa zamanda adını duyurmayı başarmıştır.
Okul, Hastane, Otel, Avm, Konut, Fabrika, Entegre tesisler, Endüstri yapıları gibi Konya’da bir çok büyük projelere imza atmıştır.
Atadan Mimarlık Ofisi kullanışlı, yaratıcı, tasarım gücü yüksek projeleri hayata geçiren ve yapmış olduğu projeler ile Konya İli sınırlarını aşmış bir mimarlık ofisidir.
Amacımız insan hayatı için konfor ve rahatlığın birleştiği çizgiler ile projelerimizi hazırlamaktır.

NAFİYE UZUN
1994 Ilgın doğumludur. İlköğretim, ortaöğretim ve liseyi Konya’nın Ilgın ilçesinde tamamlamıştır. Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
bölümünden mezun olmuştur. Yarışma projelerinde çeşitli ödüller almıştır. 1 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra Zeki Uzun ile birlikte Atadan Mimarlık Ofisi’ni kurmuştur.

ZEKİ UZUN
1994 Ilgın doğumludur. İlköğretim, ortaöğretim ve liseyi Konya’nın Ilgın ilçesinde tamamlamıştır. Selçuk Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümünden mezun olmuştur. Yarışma projelerinde çeşitli ödüller almıştır. 2 yıl özel sektörde çalıştıktan sonra Atadan Mimarlık Ofisi’ni kurmuştur.